سخنرانان

تهران – آذر 98

سخنرانان کلیدی

متخصصین برتر بین‌المللی از 4 کشور ایران، هلند، ایتالیا و انگلستان در 2 روز برگزاری کنفرانس، سخنرانی خواهند کرد و با به ارائه تجربیات خود در کارگاه های آموزشی و پنل‌های تخصصی خواهند پرداخت تا علاقمندان را با آخرین دانش جهانی مدیریت فناوری و نوآوری آشنا نمایند. حضور صاحب‌نظران معروف نوآورترین کشورهای جهان می‌تواند فضای مناسبی برای انتقال به‌روزترین دستاوردهای حوزه فناوری و نوآوری به مدیران و پژوهشگران ایرانی باشد.

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/Tabatabian-160x160.jpg

راه‌های ارتباطی

کشور محل فعالیت

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2018/08/Iran.png

مجموعه

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/22-160x157.jpg
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/lipardi-new-160x160.jpg

راه‌های ارتباطی

Dr. Vincenzo

Lipardi

دکتر وینچنزو لیپاردی، متخصص در زمینه سیاست‌گذاری علم، فناوری و نوآوری، توسعه کسب‌وکارهای استارتاپی و بین‌المللی کردن بنگاه‌های تحقیقاتی و نوآوری ایتالیایی می‌باشد. دکتر لیپاردی، هم-بنیانگذار شهر علم ایتالیا بوده و سال­ها به‌عنوان هیئت‌مدیره در این پارک علمی فعالیت نموده است. شهر علم ایتالیا یکی از مهم‌ترین مراکز اروپایی برای بین‌المللی کردن و تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی اروپا به شمار می‌رود و با ساختار نوآورانه‌ای که دارد به‌عنوان بیزینس انکوباتور و مرکز رشد، بخش‌های مختلف علمی، فناوری و تجاری ایتالیا را باهم ادغام می‌کند. ایشان عضو هیئت‌مدیره سازمان‌های بین‌المللی متعددی بوده و پروژه‌های دیپلماسی علم و فناوری زیادی را با همکاری وزارت آموزش، دانشگاه و تحقیقات ایتالیا رهبری نموده است. ایشان از سال 2015 تا 2017 مسئول پروژه فروم همکاری‌های فناوری و نوآوری ایتالیا-چین موفق به دریافت جایزه تعالی از وزارت علوم و فناوری چین به‌منظور مشارکت در زمینه همکاری‌های علوم و فناوری میان دو کشور چین و ایتالیا شده و همچنین در سال 2016 مسئول فروم ایران-ایتالیا بوده که با همکاری وزارت علوم و تحقیقات ایران با حضور تعدادی از شرکت‌های ایتالیایی و ایرانی و مقامات دو کشور برگزار شد. ایشان همچنین یکی از اعضای کمیته اجرایی شبکه بین‌المللی انتقال تکنولوژی می‌باشد.

دکتر لیپاردی، رئیس و مدیرعامل شرکت SPICI – شرکتی در زمینه نوآوری، همکاری و بین‌المللی سازی- یک اپراتور بین‌المللی نوآور که توسط گروهی از متخصصان و دانشگاهیان ایجادشده و هدف آن ارائه راه‌حل‌های فناورانه، خدمات تخصصی پیشرفته و مشاوره استراتژیک برای بین‌المللی کردن اکوسیستم تحقیقاتی-تجاری ایتالیا، اروپا و کشورهای اولویت‌دار، به‌ویژه چین می‌باشد. این شرکت پلتفرم و ساختاری تکنولوژی محور ایجاد کرده برای سرویس‌دهی به استارتاپها، شرکت‌های نوپا، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، خوشه‌های تکنولوژیکی، مناطق، کنسرسیوم‌ها و شبکه‌های تجاری سازمان یافت ایتالیایی و به ارتقا صادرات بیشتر این شرکت‌ها به دنیا و در سطح بین­المللی کمک می‌کند

کشور محل فعالیت

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2018/08/Italy.png

مجموعه

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/3-160x128.png
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/Dr.MajidGhasemi-New-160x160.jpg

راه‌های ارتباطی

دکتر مجید

قاسمی

دکتر مجید قاسمی دانش آموختگان رشته اقتصاد و مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره بانک پاسارگاد است. قاسمی چهارمین رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران) از سال ۱۳۶۵ تا ۱۳۶۸) بوده است. وی پیشتر مدیر عاملی بانک ملی را نیز تجربه کرده و اکنون  معاون پژوهش های اقتصادی مرکز تحقیقات مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌باشد.

مجید قاسمی در سال ۱۳۳۱ در تهران متولد شد. پس از گذارندن دوره ابتدایی تحصیلات خود را در رشته ریاضی دبیرستان دارالفنون ادامه داد و سپس مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ کرد. بعد از شرکت در امتحان ورودی بانک مرکزی وقت، موفق به کسب بورسیه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با تخصص حسابداری از دانشگاه فرلی دیکنسون نیوجرسی ایالات متحده شد و پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه ساوت همپتون انگلستان تحصیلات خود را در مقطع دکترا در رشته اقتصاد همان دانشگاه به پایان رساند. وی در دوران جنگ ایران و عراق ریاست کلی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را عهده‌دار بوده است و همچنین سوابقی چون مشاور عالی شرکت ملی فولاد ایران، ریاست هیأت مدیره شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران، مشاور کمیسون اقتصاد کلان و دبیری کمیسیون اقتصاد کلان، بازرگانی و اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام را از سال ۱۳۵۹ تاکنون در کارنامه فعالیت‌های خود دارد. در سال ۱۳۸۴ پس از پذیره‌نویسی بانک پاسارگاد و تأسیس آن به عنوان پنجمین بانک خصوصی ایران تا زمان حال سمت مدیر عاملی بانک پاسارگاد را بر عهده داشته است.

کشور محل فعالیت

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2018/08/Iran.png

مجموعه

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2017/05/pasargad-160x160.jpg
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2018/08/Manouchehr-Manteghi-160x160.jpg

راه‌های ارتباطی

دکتر منوچهر

منطقی

ریاست کنفرانس بین‌المللی مدیریت فناوری و نوآوری
دکتر منطقی دارای کارشناسی ارشد مهندسی برق الکترونیک از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری مهندسی سیستم‌ها از دانشگاه تهران می باشند. ایشان از سال ۵۹ تا به امروز مسئولیت‌های مختلفی را در صنایع مختلف عهده‌دار بوده‌اند. دکتر منطقی در حال حاضر ریاست هیأت مدیره انجمن مدیریت فناوری ایران و همچنین ریاست مرکز ملی فضایی ایران را بر عهده دارند و به‌عنوان عضو هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بدنه صنعت کشور در ارتباط هستند. دکتر منطقی مدیرعامل سابق سازمان صنایع هوایی کشور بوده و اکنون دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه هوا و فضا و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌باشد. دکتر منطقی سال‌ها مشاور ارشد وزیر صنایع و معادن بوده و از سال 81 الی 88 مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بوده است. ایشان همچنین مدرس دانشگاه هستند و در دانشگاه‌های تهران، علم و صنعت، تربیت مدرس، علامه طباطبایی، مالک اشتر و… به تدریس پرداخته اند و هم‌اکنون دانشیار دانشگاه صنعتی مالک اشتر می‌باشند.

کشور محل فعالیت

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2018/08/Iran.png

مجموعه

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2018/08/download.png
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/mahdad-160x160.jpg

راه‌های ارتباطی

Dr. Maral

Mahdad

دکتر مارال مهداد درحال حاضر عضو هیات علمی گروه تجارت، مدیریت و سازمان(BMO) دانشگاه واگنینگن (wageningen) در هلند می باشند. ایشان محقق و مدرس در زمینه نوآوری و کارآفرینی هستند. ایشان دوره فوق دکتری خود را در زمینه مدیریت نوآوری در دانشگاه کپنهاگ گذراندند. و همچنین دکتری خود را در همین زمینه و روی موضوع تخصصی “نوآوری شراکتی دانشگاه و صنعت” از دانشگاه سانتانا (Sant Anna) اخذ نموده اند. از جمله تخصص های ایشان موضوعاتی از جمله نوآوری باز، نوآوری مشارکتی، اکوسیستم نوآوری در صنایع مختلف می باشد. مقالات دکتر مهداد در این زمینه در ژورنال های معتبر و کتاب های نوآوری مانند ژورنال “صنعت و نوآوری” ، ژورنال “تحقیق تجارت” ، ژورنال “مدیریت نوآوری”  و  سری کتاب “شناخت و نوآوری” به چاب رسیده است.

دکتر مهداد در حال حاضر عضو اصلی کمیته علمی و اجرایی کنفرانس بین المللی نوآوری باز WOIC و عضو پروژه های اروپایی و پروژه های مشاوره ای به عنوان محقق می باشد.

کشور محل فعالیت

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/netherland.png

مجموعه

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/w2.png
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/Besharati-1-160x160.jpg

راه‌های ارتباطی

دکتر زهره

بشارتی راد

خانم دکتر زهره بشارتی راد معاون پژوهشی مرکز توسعه نوآوری‌های انرژی برق بوده و یکی از حوزه های تخصصی فعالیت وی تاب آوری به ویژه در حوزه سیستم‌های مخابراتی است. ایشان با ارائه یک مدل ترکیبی دو فازی موفق شده است روشی جدید را برای طراحی شبکه‌های مخابراتی سیستم‌های قدرت هوشمند پیشنهاد نماید. این مدل قادر است تا حد زیادی طراحی را بر مبنای رفتار تاب‌آورانه انجام دهد. بدین منظور زهره بشارتی راد در پایان‌نامه دکترای خود در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف با توجه به آسیب پذیری‌ سیستم‌های مخابراتی در برابر چالش‌های فیزیکی و سایبری، یک چهارچوب مفهومی برای ارزیابی تاب‌آوری این سیستم‌ها در قالب ماتریس تاب آوری پیشنهاد داده است که این چهارچوب به طراحان کمک می‌کند تا انواع چالش‌های وارده بر سیستم و پاسخ‌های ایجاد شده را شناسایی و ارزیابی کرده و طرح نهایی را بر مبنای رفتار تاب‌آورانه آن انتخاب کند.

کشور محل فعالیت

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2018/08/Iran.png

مجموعه

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2019/12/matna2.jpg
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2018/09/Logo-Site-FA-Rev00-1.png

با ما در ارتباط باشید …

88615889- 021
89780758- 021
دبیرخانه سیزدهمین کنفرانس ملی و نهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت فناوری و نوآوری