هیات رئیسه ششمین کنفرانس بین‌المللی و دهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2017/04/Dr.-Mohammadreza-Arasti-160x160.jpg

محمد رضا آراستی

رئیس کمیته علمی کنفرانس
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2017/04/Dr.-Kamran-Bagheri-6th-International-10th-National-Conference-On-Management-Of-Technology-02-160x160.jpg

سید کامران باقری

دبیر امور بین‌الملل
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2017/04/Dr.-Manouchehr-Manteghi-160x160.jpg

منوچهر منطقی

رئیس کنفرانس

http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2017/04/Javad-Noori-160x160.jpg

جواد نوری

دبیر امور پانل‌ها
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2017/04/Roohollah-Ghadiri-160x160.jpg

روح‌اله قدیری

رئیس کمیته احرایی کنفرانس
http://www.conference.iramot.ir/wp-content/uploads/2017/04/Soroosh-Ghazi-Noori-160x160.jpg

سید سروش قاضی نوری

دبیر امور مقالات

پیام رئیس کنفرانس


بی گمان یادگیری و نوآوری فناورانه در بنگاه ها، نقش موثری در خلق، توسعه و تجاری سازی فناوری در نظام ملی نوآوری ایفا می نماید و سهم عمده ای از تولید ناخالص ملی کشورها را به عهده دارد. در عصر حاضر بیشتر بنگاه ها فعالیت های خود را با همکاری شبکه های بزرگ از مراکز تحقیق و توسعه و تامین کنندگان به انجام می رسانند که این امر در مسیر به ویژه در خصوص همکاری های فناورانه ایجاد نموده است. با توجه به اهمیت موضوع یادگیری و نوآوری فناورانه در شبکه بنگاه های کوچک، متوسط، بزرگ دانش بنیان، محور کنفرانس «یادگیری فناورانه و رقابت پذیری در عصر تعاملات بین المللی» انتخاب گردید. این کنفرانس علاوه بر آن که بستری جهت شکل گیری همکاری های علمی فناورانه میان محققان، متخصصان ملی و بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری فراهم می آورد، زمینه ساز آشنایی با تجربه های ملی و بین المللی در این عرضه نیز می باشد.

از ویژگی های کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری IRAMOT 2016 ، حضور هیاتی بلند پایه از اکوسیستم نوآوری ایتالیا و متخصصانی از سایر کشورهاست که با برگزاری پانل های تخصصی، انتظار می رود این موارد به برگزاری کنفرانسی پربارتر و غنی تر منجر شود. انجمن مدیریت فناوری تلاش کرده است که با همکاری سازمان ها و نهادهای علمی و فناورانه ملی و بین المللی بتواند این کنفرانس را به عنوان رویداد بین المللی برجسته و شناخته شده در عرصه بین المللی تبدیل نماید. تحقق این امر سبب می گردد ارتقای مستمر دانش مدیریت فناوری و نوآوری را در کشور شاهد باشیم.

در پایان ضمن خوش آمد به تمامی مشارکت کنندگان در کنفرانس و قدردانی از حمایت سازمانهای ملی و بین المللی در برگزاری کنفرانس، آرزوی بهره مندی از سخنرانی های کلیدی، مقاله های منتخب، مباحث پانل های تخصصی و تبادل تجارب ناشی از تعامل شرکت کنندگان در کنفرانس را دارم.